Home Medewerkers

Medewerkers

Amsterdam

Neemt u contact met mij op voor vragen over onderhoud en algemene zaken.

Henk Cats

Directeur

088 1861515
h.cats@homij.nl

Wim Berger

Directeur

088 1861555
w.berger@homij.nl

U kunt mij benaderen voor vragen over nieuwbouwprojecten.

Sjoerd Boot

Procesmanager

088 1861555
s.boot@homij.nl

Eindhoven

Harry IJpma

Directeur

088 1861800
h.ijpma@homij.nl

Ron Tilleman

Directeur

088 1861800
r.tilleman@homij.nl

Grote Projecten

Herman van den Bosch

Directeur

088 1861702
h.vandenbosch@homij.nl

Umberto de Groot

Directeur

088 1861702
u.degroot@homij.nl

Video
Lees meer

Berry van Bentem

Projectmanager


b.vanbentem@homij.nl

Video
Lees meer

René de Lange

Projectmanager


r.delange@homij.nl

Video
Lees meer

Wim Meijers

Projectmanager


w.meijers@homij.nl

Video
Lees meer

Michel Molenaar

Projectmanager


m.molenaar@homij.nl

Video
Lees meer

Wouter Ruisch

Projectmanager


w.ruisch@homij.nl

Video
Lees meer

Tjerk Jan Zwerver

Projectmanager


t.zwerver@homij.nl

Ittervoort

Charles Gebben

Directeur

088 1861900
c.gebben@homij.nl

Robin Crijns

Directeur

088 1861900
r.crijns@homij.nl

Vianen

John van Maren

Directeur

088 1861643
j.vanmaren@homij.nl

HOMIJ Networks

Specialisme: ICT en actieve apparatuur.

Hans Kalmeijer

Projectmanager

088 1861777
h.kalmeijer@homij.nl

Specialisme: ICT en passieve apparatuur.

Winnifred Jacobi

Projectmanager

088 1861777
w.jacobi@homij.nl

+